Media Remote HLS (1.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: pixels
et: pikslit
