Media Remote HLS (1.1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: pixels
he: פיקסלים
