Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Video height
cs: Výška videa

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: pixels
cs: pixelů
