Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Video width
da: Video bredde

en: Video height
da: Video højde

en: pixels
da: pixel
