Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Video width
el: Πλάτος βίντεο

en: Video height
el: Ύψος βίντεο
