Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Video width
es: Ancho de video

en: Video height
es: Alto de video

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: pixels
es: píxeles
