Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: pixels
fa: پیکسل
