Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Video width
fr: Largeur de la vidéo

en: Video height
fr: Hauteur de la vidéo

en: Autoplay
fr: Lecture automatique
