Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Video width
ja: 動画の幅

en: Video height
ja: 動画の高さ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: pixels
ja: ピクセル
