Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen
