Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Video width
ru: Ширина видео

en: Video height
ru: Высота видео

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: pixels
ru: пикселей
