Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Video width
vi: Chiểu rộng của Video

en: Video height
vi: Chiều cao của Video

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: pixels
vi: điểm ảnh
