Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: pixels
ca: píxels
