Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Video width
de: Videobreite

en: Video height
de: Videohöhe

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: pixels
de: Pixel
