Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Video height
gl: Altura do video

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: pixels
gl: píxeles
