Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Video width
hu: Videó szélessége

en: Video height
hu: Videó magassága

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: pixels
hu: képpont
