Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Video width
it: Larghezza del video

en: Video height
it: Altezza del video

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: pixels
it: pixel
