Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: pixels
lt: pikseliai
