Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Video width
no: Video-bredde

en: Video height
no: Videohøyde

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: pixels
no: piksler
