Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Video width
sv: Bredd på video

en: Video height
sv: Höjd på video

en: pixels
sv: pixlar
