Media Remote HLS (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: pixels
uk: пікселів
