Media Remote Proxy (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Media
ar: ميديا

en: Exceptions
ar: استثناءات
