Media Remote Proxy (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Media
de: Medien

en: User Agent
de: User-Agent

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Exceptions
de: Ausnahmen

en: Verify
de: Überprüfen
