Media Remote Proxy (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Media
et: Meedia

en: Exceptions
et: Erandid
