Media Remote Proxy (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Media
hu: Média

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Verify
hu: Ellenőriz
