Media Remote Proxy (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Media
lv: Multivide

en: Exceptions
lv: Izņēmumi
