Media Remote Proxy (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Media
oc: Mèdia

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Exceptions
oc: Excepcions
