Media Remote Proxy (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: User Agent
pt: Utilizador Agente

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Exceptions
pt: Exceções
