Media Remote Proxy (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Media
uk: Медіа

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Verify
uk: Перевірити
