Media Remote Proxy (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན
