Media Remote Proxy (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Exceptions
ca: Excepcions
