Media Remote Proxy (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Media
cs: Média

en: Exceptions
cs: Výjimky
