Media Remote Proxy (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Media
el: Μέσα

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις
