Media Remote Proxy (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Media
es: Multimedia

en: User Agent
es: Agente de usuario

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Exceptions
es: Excepciones
