Media Remote Proxy (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Media
fa: رسانه

en: Exceptions
fa: استثناها

en: Verify
fa: بررسی درستی
