Media Remote Proxy (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Exceptions
fi: Poikkeukset

en: Verify
fi: Tarkista
