Media Remote Proxy (1.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Media
fr: Média

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Verify
fr: Vérifier
