Media Remote Proxy (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Media
gl: Medios

en: Exceptions
gl: Excepcións
