Media Remote Proxy (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Media
he: מדיה

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל
