Media Remote Proxy (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Media
ja: メディア

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Exceptions
ja: 例外
