Media Remote Proxy (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
