Media Remote Proxy (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Timeout
nl: Time-out

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Verify
nl: Controleren
