Media Remote Proxy (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Media
pt: Mídia

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: Exceptions
pt: Exceções

en: Verify
pt: Verificar
