Media Remote Proxy (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Media
ru: Мультимедиа

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Exceptions
ru: Исключения
