Media Remote Proxy (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Exceptions
ta: விதிவிலக்குகள்
