Media Remote Proxy (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Media
th: สื่อ

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น
