Media Remote Proxy (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Media
tr: Medya

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Exceptions
tr: İstisnalar
