Media Remote Proxy (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Media
vi: Phương tiện

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Exceptions
vi: Ngoại lệ
