Media Responsive Thumbnail (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Media
hu: Média

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to media item
hu: Médiaelemhez kapcsolva

en: Media item
hu: Médiaelem
