Media Responsive Thumbnail (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Media
de: Medien

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to media item
de: Auf Medium verlinkt

en: Media item
de: Medium
